Teslimat Bilgileri & İade Koşulları

Reçel Bahçem bir üretici ve/veya aracı satış yapan bir sitedir. Gelen tüm siparişler Reçel Bahçem sitesi üzerinden üretici ve/veya aracı firmalara iletilerek sipariş hazırlanmaya başlanır takip edilir ve teslimatları sağlanır. Sitemizden oluşturulan tüm siparişler tedarikçi / üretici ile iletişime geçilerek anlık olarak taze taze hazırlanır.

 

Reçel Bahçem stoksuz çalışan ve anlık olarak üreten bir sistemde çalışmaktadır. Gelen siparişler üreticiye gönderilir ve takibi yapılır üreticinin ürünü zamanında teslim edememesi veya herhangi bir aksilik durumunda Reçel Bahçem müşteri ile irtibata geçer ve söz konusu ürün ile alakalı bilgi verir. Müşterinin arzusuna göre ürün satışı ya iptal edilir yada yerine müşterinin istediği başka bir ürün gönderilir.

 

Gelen siparişlerin üreticiye gönderilerek üretilmesi ve kargo hazır hale gelmesi 1 ile 6 gün arasında sürebilmektedir.


Ürünlerin üretici tarafından tedarik edilememesi veya mevsim veya hava şartları nedeniyle teslim edilemeyen ürünler hakkında Reçel Bahçem müşteriyi bilgilendirmekte ve müşterinin ödemiş olduğu tutar 1 Hafta içerisinde hesabına iade edilmektedir. Bu gibi durumlarda Reçel Bahçem olarak ürünleri teslim etmeme hakkımız bulunmaktadır.